Wymiana matrycy LCD w laptopie

Masz zbitą lub pękniętą matrycę? szybka bezpłatna wycena przez telefon tylko u nas! 887-150-250.

Nasz serwis komputerowy działa na terenie Gliwic, Zabrza, Bytomia, Knurowa, Pyskowic, Katowic oraz całego Województwa Śląskiego z dojazdem do klienta gratis. Możliwe jest dostarczenie uszkdzonego laptopa do naszego biura w Gliwicach na ul. Okrzei 20A po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Czy Twój laptop ma uszkodzoną matrycę LCD? Czy ekran pokazuje martwe piksele, plamy, pęknięcia lub inne nieprawidłowości? Nie martw się, PC Service ma dla Ciebie rozwiązanie. Oferujemy profesjonalną usługę wymiany matrycy LCD, która przywróci Twojemu laptopowi nowy, jasny i ostro wyświetlany ekran.

Nasz wykwalifikowany zespół techników specjalizuje się w naprawach laptopów i ma bogate doświadczenie w wymianie matryc LCD różnych marek i modeli. Bez względu na to, czy posiadasz laptop Apple, HP, Lenovo, Sony Vaio, Asus, Toshiba, Dell, Acer, Samsung, Asus, IBM, Fujitsu Siemens, Compaq, Benq czy innej renomowanej marki - możesz nam zaufać, że zadanie zostanie wykonane profesjonalnie.

W PC Service korzystamy tylko z wysokiej jakości matryc LCD, aby zapewnić doskonałą jakość obrazu, kolorów i ostrość wyświetlanych treści. Nasze części zamiennych są dokładnie dobrane, aby idealnie pasować do Twojego laptopa i zapewnić optymalne rezultaty.

Proces wymiany matrycy LCD odbywa się w naszym specjalistycznym serwisie, gdzie nasi technicy pracują z precyzją i starannością. Dbamy o każdy detal, aby zapewnić Ci perfekcyjny ekran, który odtwarza obraz w wysokiej jakości i pozwala cieszyć się pełnym komfortem wizualnym podczas korzystania z laptopa.

Skontaktuj się z nami już dziś i oddaj swój laptop w ręce profesjonalistów. Zaufaj naszej usłudze wymiany matrycy LCD i przywróć swojemu laptopowi nowy, imponujący ekran. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci wysoką jakość, precyzję i pełną satysfakcję z efektów naszej pracy.

 

Przykładowe realizacje:

 

Jak skorzystać z naszych usług?

1. Skontaktuj się z nami telefonicznie 887-150-250 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

2. Po wstępnej rozmowie zostanie ustalony dogodny dla Państwa termin naprawy.

3. Nasz pracownik usunie wszystkie usterki i problemy związane z twoim sprzętem.

*Ze względu na prace wykonywane u klientów, przed przybyciem do siedziby firmy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.