Czyszczenie oraz konserwacja układu chłodzenia w laptopie.

Procesor oraz karta graficzna do poprawnego działania potrzebuje sprawnego układu chłodzenia. Podzespoły te podasz pracy wydzielają ciepło. Po pewnym czasie w radiatorach i na elementach wiatraczków laptopa zbierają się dość duże ilości kurzu. Pasta termoprzewodząca i termopady które mają za zadanie wspomagać przewodnictwo cieplne pomiędzy podzespołami komputera (np. procesorem), a systemem odprowadzania ciepła (radiatorem) po pewnym czasie tracą swoje właściwości które uniemożliwiają odprowadzenie ciepła poza system chłodzenia. Co może skutkować przegrzaniem sprzętu i poważną awarią.

Profesjonalna usługa czyszczenia oraz konserwacji laptopa obejmuje:

-Oczyszczanie elementów chłodzenia z kurzu.

-Wymiana pasty termoprzewodzącej oraz termopadów.

-Nasmarowanie łożysk wentylatora.

Nasz serwis komputerowy działa na terenie Gliwic, Zabrza, Bytomia, Knurowa, Pyskowic, Katowic oraz całego Województwa Śląskiego z dojazdem do klienta gratis. Jeżeli nie jesteś pewien, czy twój laptop się przegrzewa, zwróć uwagę na następujące czynniki:

 

Jeżeli powyższe objawy pasują do twojego komputera musi on zostać profesjonalnie wyczyszczony. W innym przypadku groźi to trwałym uszkodzeniem procesora bądź układu graficznego laptopa.

Jak skorzystać z naszych usług?

1. Skontaktuj się z nami telefonicznie 887-150-250 (24h) lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

2. Po wstępnej rozmowie zostanie ustalony dogodny dla Państwa termin naprawy.

3. Nasz pracownik usunie wszystkie usterki i problemy związane z twoim sprzętem.