Odzyskiwanie danych z uszkodznych dysków twardych HDD, SSD, pedrive i kart pamięci

Strata danych z uszkodzonego dysku twardego może być przerażająca i przytłaczająca. W takiej sytuacji, potrzebujesz zaufanej i profesjonalnej firmy, która pomoże Ci przywrócić te cenne informacje. Jeśli szukasz ekspertów od odzyskiwania danych, to jesteś we właściwym miejscu.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków twardych. Działamy na podstawie najnowszych technologii i posiadamy doświadczony zespół, który doskonale rozumie skomplikowane procesy odzyskiwania danych.

Nie ważne, czy Twój dysk twardy uległ uszkodzeniu mechanicznemu, awarii elektronicznej, utracie danych spowodowanej przez błąd systemowy czy usunięciu plików przez pomyłkę - nasza firma ma narzędzia i wiedzę, aby przywrócić Twoje dane z powrotem do życia.

Nasz proces odzyskiwania danych jest skrupulatny i bezpieczny. Rozpoczynamy od szczegółowej analizy uszkodzonego dysku, aby określić zakres problemu i możliwości odzyskania danych. Następnie nasz wykwalifikowany zespół techników przystępuje do prac naprawczych, wykorzystując zaawansowane narzędzia i technologie.

Każde odzyskiwanie danych jest traktowane indywidualnie, z pełnym zrozumieniem dla wrażliwości i ważności Twoich informacji. Dbamy o zachowanie poufności i bezpieczeństwa Twoich danych w każdym kroku procesu odzyskiwania.

Nie czekaj, jeśli doświadczasz utraty danych z uszkodzonego dysku twardego. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby rozpocząć proces odzyskiwania danych. Nasi specjaliści odzyskują dane z różnych typów dysków, w tym HDD, SSD, RAID, pendrive'ów i wiele innych.

Nasz serwis komputerowy działa na terenie Gliwic, Zabrza, Bytomia, Knurowa, Pyskowic, Katowic oraz całego Województwa Śląskiego z dojazdem do klienta gratis.

Cennik odzyskiwania danych z dysków HDD

Uszkodzenia logiczne dysku HDD

Uszkodzenia logiczne spowodowane są zamazaniem struktury logicznej dysku, tablicy partycji, sektora rozruchowego, deskryptora nośnika, tablicy alokacji plików, naruszeniem struktury plików przez formatowanie, usunięcie do kosza dysków po całkowitym lub częściowym formacie, działaniami wirusów i tym podobnymi.

Cena: 200-800 zł brutto 

Uszkodzenie mechaniczne dysku HDD

Najliczniejszą grupą uszkodzeń fizycznych w grupie dysków HDD są uszkodzenia mechaniczne. Do podstawowych czynników powodujących uszkodzenia mechaniczne należą: wstrząsy i uderzenia, zgniecenia, odkształcenia. Do uszkodzeń mechanicznych zaliczamy także przypadki uszkodzeń powierzchni platerów.

Cena: od 1000 zł brutto 

Uszkodzenie elektroniki dysku HDD

W przypadku uszkodzenia elektroniki najczęstszymi objawami są widoczne spalenia elementów elektronicznych, brak oznak pracy nośnika po podłączeniu zasilania. W niektórych przypadkach uszkodzenie elektroniki zewnętrznej pociąga za sobą również uszkodzenie elektroniki wewnętrznej dysku.

Cena:  300-1000 zł brutto

Jak skorzystać z naszych usług?

1. Skontaktuj się z nami telefonicznie 887-150-250 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

2. Po wstępnej rozmowie zostanie ustalony dogodny dla Państwa termin naprawy.

3. Nasz pracownik usunie wszystkie usterki i problemy związane z twoim sprzętem.

*Ze względu na prace wykonywane u klientów, przed przybyciem do siedziby firmy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.