Opieka i obsługa informatyczna firm

Jedną z form działania firmy Pc Sevice - Pogotowie Komputerowe jest świadczenie opeki informatycznej dla firm w oparciu o stałe umowy serwisowe na terenie Gliwic, Zabrza, Bytomia, Knurowa, Katowic oraz całego Województwa Śląskiego.

W dzisiejszym cyfrowym świecie, prawidłowe funkcjonowanie Twojego biznesu zależy w dużej mierze od niezawodnych rozwiązań informatycznych. PC Service Śląsk oferuje kompleksową Opiekę Informatyczną, która zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo w dziedzinie technologii.

Nasz doświadczony zespół specjalistów oferuje szeroki zakres usług opieki informatycznej, dopasowanych do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Zajmujemy się zarówno monitorowaniem i utrzymaniem Twojej infrastruktury informatycznej, jak i reagowaniem na nagłe awarie i problemy techniczne.

Nasi eksperci są zawsze gotowi pomóc w rozwiązywaniu problemów z siecią, serwerami, systemami operacyjnymi, zabezpieczeniami, oprogramowaniem i innymi aspektami informatycznymi Twojego przedsiębiorstwa. Regularnie monitorujemy Twoje systemy, aby wykryć i zapobiec potencjalnym zagrożeniom, minimalizując ryzyko przerw w pracy i utraty danych.

Nasza Opieka Informatyczna obejmuje również wsparcie zdalne, które umożliwia szybką i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów bez konieczności wizyty w Twojej firmie. Dzięki temu oszczędzasz czas i zyskujesz wygodę, a nasz zespół może skutecznie działać na odległość.

Ponadto, oferujemy również usługi doradztwa technologicznego, które pomogą Ci w optymalizacji infrastruktury IT, wyborze odpowiednich rozwiązań i technologii, oraz zwiększeniu wydajności i efektywności Twojej firmy.

Zaufaj naszej Wszechstronnej Opiece Informatycznej, która pozwoli Ci skoncentrować się na rozwoju biznesu, mając pewność, że Twoje systemy są w dobrych rękach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach i dostosować opiekę informatyczną do swoich potrzeb.

W ramach opieki informatycznej zobowiązujemy się do:

 

Stała opieka informatyczna zapewnia:

 

W przypadku awarii gwarantujemy:

 

Umowa serwisowa określa zakres świadczonych usług i wymagane czasy reakcji, jej zapisy są każdorazowo indywidualnie negocjowane. Dzięki temu umowa serwisowa jest optymalnie dostosowana do wymagań Zleceniodawcy.

Jak skorzystać z naszych usług?

1. Skontaktuj się z nami telefonicznie 887-150-250 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

2. Po wstępnej rozmowie zostanie ustalony dogodny dla Państwa termin naprawy.

3. Nasz pracownik usunie wszystkie usterki i problemy związane z twoim sprzętem.

*Ze względu na prace wykonywane u klientów, przed przybyciem do siedziby firmy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.